Nasza misja…

Nie mamy jakiejś wymyślnej, wielkiej wizji tego, jak zmienimy świat (jeszcze). Jednak mimo to za cel obraliśmy nawiązywanie partnerskich relacji przy tworzeniu projektów filmowych i fotograficznych. Zależy nam na dobrej i sprawnej komunikacji z klientem. Zastanawialiśmy się też, w jaki sposób możemy przekazać nasze wartości. Po prostu powiedzmy to tak, jak jest…

Współpracujemy i współdziałamy, aby tworzyć rzeczy, które dobrze wyglądają i brzmią dla Ciebie i Twoich odbiorców.

Kim jesteśmy?

Łączymy z sobą wysoką kulturę pracy, zaangażowanie i kreatywność. Skupiamy społeczność, gdzie nikt nikogo nie ocenia, gdzie wszystkie pomysły są mile widziane. Aby zacząć tworzyć, warto najpierw zbudować relację i zaufanie. 

Fotograf / Projekt Manager
Rafał / Bind up Photo

Content Marketing
Urszula / Bind up Photo

Fotograf Portretowy /  Reportażowy
Alina / Bind up Photo

Fotograf Portretowy /  Reportażowy
Bartosz / Bind up Photo

Fotograf Portretowy /  Reportażowy
Adrian / Bind up Photo

Operator Kamery / Montażysta
Czarno-białe zdjęcie mężczyzny stojącego przy kamerze
Michał / Bind up Photo

Operator Kamery / Montażysta
Michał / Bind up Photo

Makijażystka / Charakteryzatorka
Marta / Bind up Photo


Skontaktuj się z nami

Chcemy docierać do osób, które dbają o swój wizerunek biznesowy oraz rozwijają wartościową komunikację w social mediach.  Chętnie utożsamiają się z marką, brandem lub firmą, dla której pracują oraz  kreują świadomie „content” oraz przyszłe doświadczenie „brand awareness”.
Może w ostatnim czasie przyszła Ci na myśl sesja fotograficzna/biznesowa lub pomysł na film promocyjny/marketingowy? Omówmy twój przyszły projekt i zróbmy go razem.


tel: +48 692-606-847


e-mail: marketing@bindupphoto.pl


A skoro dotarłeś aż tutaj, zdradzimy ci sekret…

Za nazwą Bind up Photo nie kryje się żadne większe znaczenie. To tylko gra słów pochodzących  z języka angielskiego „Bind up”, czyli: „łączyć, bindować” oraz „Photo”, które oznacza po prostu, „zdjęcie”, jednak dla nas to słowo ma szczególne znaczenie, bo bezpośrednio wiąże się z kreatywną komunikacją.


Zobacz, co inni mówią o nas: