Wykorzystujemy film, aby dzielić się historią naszej marki, a także doświadczeniem i zaangażowaniem, jakie wkładamy podczas realizacji projektów filmowych.

Projekty Filmowe

Film przykuwa uwagę, wyraża wartości, pokazuje wyjątkowe cechy produktów i usług, a najważniejsze jest to, że wywołuje emocje. W Bind up Photo zależy nam podczas produkcji na trzech najważniejszych elementach projektów filmowych – mowa o pre-produkcji, produkcji i postprodukcji filmowej. Za razem nie zapominamy o partnerskiej komunikacji z klientem na każdym etapie tworzenia – od planowania aż po szlifowanie rezultatu.

Kampania ECCO z Mariuszem Przybylskim

Zrealizowana przez nas kampania to tak naprawdę film modowy, który prezentuje kolekcję obuwia dla kobiet. Zrealizowany został w bardzo eleganckiej, ale minimalistycznej estetyce, która podkreśla wyjątkowość produktów firmy ECCO. Ten projekt to połączenie sztuki, mody i minimalizmu w  celu promocji nowej kolekcji obuwniczej.

Nespresso

Film promocyjny marki Nespresso – dla partnera w budowaniu wyjątkowych doświadczeń gości. Został on nagrany w hotelu H15. Jest to realizacja, która ma na celu pokazanie swojego innowacyjnego podejścia do swoich odbiorców. Film pokazuje proces przygotowania kawy oraz skupia się na doświadczeniu smakowym i wizualnym swoich klientów.

PGE Arena

Film z PGE Areny to produkcja, która pokazuje proces instalacji urządzeń multimedialnych firmy Trias na stadionie w Gdańsku. Film prezentuje każdy etap montażu i ukazuje zaangażowanie całego zespołu w projekcie. Jest to realizacja, która pokazuje nie tylko samą instalację, ale także poświęcenie i zaangażowanie ludzi pracujących w tym projekcie. Finalnie tworząc również wizualne case study dla klienta.

Absolut #BLUENIGHT

Film promocyjny marki Absolut to realizacja, która miała na celu reklamę samej marki oraz nowego kształtu butelki podczas eventu #BLUENIGHT. Nieodłącznym elementem projektu to emocje i żywa kolorystyka, która wzmacnia odczucia grupy docelowej związane z premierą nowego designu butelki. Jest to  także realizacja, skupiająca się przede wszystkim na prezentacji marki i podzieleniu się żywymi emocjami z wydarzenia.

POZNAJ HCM DECK

Realizacja dla firmy HCM Deck powstała w celu przedstawienia założycieli marki oraz zbudowania ich relacji z odbiorcami firmy. Film ten jest dostępny na stronie internetowej marki i prezentuje ich wartości, cele i osiągnięcia oraz, przede wszystkim, historię stworzenia brandu.

ETD 2022 Evoltec Days

ETD 2022 Evoltec Days to sprawozdanie filmowe z targów technologicznych. Goście mogli na nich zapoznać się z nowymi technologiami prezentowanymi przez markę, a następnie wypowiedzieć się na ich temat. Ta realizacja przedstawia najważniejsze momenty tego wydarzenia, pokazując osiągnięcia i innowacje branży technologicznej. Dokładniej, ma na celu połączenie sprawozdania z eventu wraz z emocjami odbiorców podczas wydarzenia.

Arial Driving Academy

Produkcja z wydarzenia Arval Driving Academy to po prostu sprawozdanie z eventu, na którym zostały przedstawione dostępne pojazdy w leasingu firmy, a goście mieli możliwość ich przetestowania i porównania modeli z sobą. Film ten miał na celu udokumentowanie projektu i umożliwienie powrotu do wydarzenia w dowolnym momencie.

Raffles Europejski

Produkcja z oficjalnej, pierwszej rocznicy otwarcia Raffles Europejski w Warszawie to filmowy zapis tego wyjątkowego wydarzenia. Realizacja przedstawia historię i znaczenie tego hotelu oraz pokazuje uroczystości związane z pierwszą rocznicą jego otwarcia. Ma na celu wywołanie uwiecznienie tamtego ważnego momentu oraz ukazanie profesjonalizmu miejsca. Goście mogli dodatkowo ujrzeć niepowtarzalną, prywatną kolekcję sztuki dostępną jedynie w tym miejscu.

Master Class

Master Class Jerzy Buzek vs Małgorzata Domagalik to produkcja z zapisem oficjalnego spotkania między tymi dwoma wybitnymi personami. Film ten miał na celu ukazanie profesjonalizmu i elitarności wydarzenia oraz udostępnienie jego skrótu osobom, które nie miały szansy go zobaczyć na własne oczy.

Otwarcie H15

Oficjalne otwarcie hotelu H15 w Krakowie to film promocyjny miejsca, który prezentuje uroczystości związane z oficjalnym otwarciem tego ekskluzywnego hotelu. Realizacja pokazuje odbiorcom luksusowe wnętrza hotelu, jego wyjątkowe cechy oraz wspaniałą atmosferę panującą podczas otwarcia.