Portfolio2023-02-07T00:43:52+01:00

Gdzie nas znajdziesz?

Na naszej stronie głównej  aż się roi od firm, z którymi współpracowaliśmy… Ale gdzie są rezultaty naszej pracy? Odpowiedź jest prosta – wszędzie! A tak na serio – nie będziemy Ci przecież teraz kazać przeszukiwać wszystkie możliwe media społecznościowe. Tutaj lub na dole strony możesz znaleźć linki do Behance (naszego portfolio fotograficznego) a także Vimeo (filmowego). A jeśli Tobie to nie wystarcza – zerknij do zakładki workflow, aby zobaczyć, jak pracujemy.

Syndromu szewca u nas nie znajdziesz!

Znacie może żart o szewcu, który tworzy buty, ale żadnej pary nie zrobił dla siebie? Nie? To już znacie… Nasze Case Study opieramy nie tylko na naszej pracy wykonywanej dla klientów, ale również dla siebie – przecież my również chcemy się rozwijać i pokazywać nasz dorobek innym.

A jeśli masz konkretny pomysł na realizację… Wybierz poniżej tą, którą się interesujesz…

Case studies:

Zdjęcia są podstawą contentu i marketingu

31 stycznia, 2023|

Masz ważne wystąpienie, prelekcje czy mentoring … Bez dwóch zdań zdjęcia oraz filmy mają ogromną wagę dla każdego rodzaju komunikacji - nie podlega to dyskusji. Jednak nie wszystko musisz mieć na swojej głowie - możesz zlecić stworzenie materiałów do relacji firmie zewnętrznej. Później już [...]

Tytuł

Przejdź do góry