Jak pracujemy2023-01-29T21:05:41+01:00

Jak lubimy załatwiać sprawy?

Dbamy o przejrzystość w naszej komunikacji z klientem. We wszystkich projektach, jakie realizujemy, najpierw staramy się poznać Ciebie, twoją ideę oraz cele. Dopiero później wchodzimy w  szczegóły takie jak tworzenie  storyboardów, benchmarków czy projektów.  

W jaki sposób czynimy siebie użytecznymi?

Tworzymy sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, treści związane z marką, komunikację korporacyjną, relacje z wydarzeń, filmy promocyjne… Jest tego naprawdę dużo! 

Ale wstrzymaj się! Nie zakładaj, że jesteśmy zwykłą firmą produkcyjną.

Jesteśmy kreatywni, mamy obsesję na punkcie podstaw marketingu i naprawdę dbamy o to, co dzieje się po oddaniu materiału zdjęciowego. Przecież nie bez powodu po każdej realizacji możecie znaleźć u nas nowe case study, które przybliża naszych odbiorców do świadomości znaczenia projektów fotograficznych i filmowych.

Case studies:

Zdjęcia są podstawą contentu i marketingu

31 stycznia, 2023|

Masz ważne wystąpienie, prelekcje czy mentoring … Bez dwóch zdań zdjęcia oraz filmy mają ogromną wagę dla każdego rodzaju komunikacji - nie podlega to dyskusji. Jednak nie wszystko musisz mieć na swojej głowie - możesz zlecić stworzenie materiałów do relacji firmie zewnętrznej. Później już [...]

Tytuł

Przejdź do góry