W kwietniu zrealizowaliśmy projekt fotograficzny w siedzibie klienta Sephora, dokumentując wydarzenia związane z Międzynarodowym Dniem Ziemi. Naszym zadaniem było podkreślenie poprzez zdjęcia zaangażowania firmy w działania na rzecz edukacji ekologicznej i promowania zrównoważonego stylu życia.

Nasze podejście do projektu

Skupiliśmy się na przedstawieniu interakcji między uczestnikami a ekspertką. Dzięki temu mogliśmy przedstawić, jak bardzo aktywne i twórcze było spotkanie, a także jak pozytywnie wpłynęło na uczestników praca z materiałem co zachęciło ich do odkrywania nowych umiejętności.

Efekty naszego projektu

Wykonane zdjęcia ukazały autentyczność i radość uczestników warsztatów, pokazując zaangażowanie firmy w promowanie zrównoważonych działań. Te ujęcia zostały później wykorzystane przez Sephorę w publikacjach na LinkedIn, by pokazać szerokiemu gronu odbiorców, jak firma aktywnie wspiera ekologiczne inicjatywy i buduje świadomość wśród pracowników.

Jeśli chcesz, aby Twoje firmowe wydarzenia były odpowiednio przedstawione i zapamiętane, skontaktuj się z nami. Razem stworzymy wizualizację, która wzmocni przekaz Twojej marki i zbuduje jej wartościowy wizerunek.