Zaangażowanie zawsze ma znaczenie szczególnie w fotografii.

Biznesowe spotkania zasługują na profesjonalną dokumentację, którą będzie można opublikować w sieci, kreując pozytywny wizerunek marki. Fotografia jest jednym ze sztandarowych sposobów dbania o wizerunek. Profesjonalne zdjęcia wpływają na pozytywny odbiór osoby, firmy, marki.

Kompozycja, kontrasty i gra świateł

Jest szereg czynników, które w efekcie końcowym budują klimat i jakość zdjęć. Fotografia biznesowa wymaga zaangażowania wobec osoby fotografowanej oraz wyczucia w kwestii ekspozycji i wyboru miejsca do zdjęć. Może to być żywa i wyrazista kolorystyka ścian lub mozaika okienna, budująca piękny ciepły klimat jak na poniższym zdjęciu do artykułu case study dla firmy HCM Deck lub inne walory otoczenia, na które na co dzień nie zwraca się uwagi takie jak oszklenia, prześwity i dekoracje. W takich przestrzeniach bardzo łatwo o budowanie dobrej, przyjaznej atmosfery, która na zdjęciach jest szczególnie widoczna.

To sprawia, że możemy w pełni oddać naturalność wydarzenia, doceniając przy tym walory przestrzeni biurowej klienta. Zobacz, jak gramy z kolorystyką, perspektywą, kontrastami i przede wszystkim miła i angażującą atmosferą.

Zobacz jak pracujemy z Twoim klientem …

Klient: HCM DECK

Twórca materiału: Bind up Photo

Data realizacji: Kwiecień 2022