Ważny artykuł i komentarz eksperta, to zdjęcie buduje zaufanie i chęć interakcji.

Jeżeli publikujesz branżowe artykuły, z pewnością zauważyłeś/łaś, że lepiej pozycjonują się te, do których dodano zdjęcie z sesji biznesowej. Nie bez powodu.

Dla komunikacji zawsze istotny jest człowiek,

który ma do przekazania jakąś informację. Buduje w nas zaufanie, zainteresowanie i chęć interakcji. Czy w takim razie warto zdecydować się na sesję biznesową?

Sesja biznesowa wspiera budowanie marki. Zdjęcia biznesowe mogą stać się elementami rozmaitych grafik i materiałów promujących firmę, czy działalność danej osoby. Dzięki temu, że ta sama osoba znajduje się na zdjęciach przy różnych artykułach branżowych, odbiorca zaczyna łączyć osobę z zakresem jej działalności.

Budowanie marki sesją biznesową

Tak tworzą się skojarzenia, które gruntują się z każdym kolejnym artykułem w świadomości odbiorcy. W ten sposób tworzy się wizerunek specjalisty, czy eksperta w danej dziedzinie. Wystarczy rozejrzeć się po znanych i docenianych profilach na portalu LinkedIn, aby zobaczyć tę zależność. Chętnie poznamy Ciebie i Twoje cele, a następnie pomożemy Ci je zrealizować przy pomocy profesjonalnych fotografii. Zapoznaj się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami.

https://www.behance.net/rafalmaciaga

Sesja Biznesowa dla SSW SOLUTIONS

Klient: SSW SOLUTIONS

Twórca materiału: Bind up Photo

Data realizacji: Grudzień 2021

LINK DO ARTYKUŁU:

https://ssw.solutions/pl/niewielkie-zainteresowanie-dobrowolnym-krajowym-systemem-e-faktur-komentarz-zbigniewa-makowskiego-dla-dgp/