Świetna atmosfera na evencie, dobre zdjęcia to podstawa

Świetna atmosfera towarzyszyła z pewnością uczestnikom wiosennego SEPHORA SWAP PARTY, które zostało zorganizowane z okazji Światowego Dnia Ziemi 2022. Mieliśmy przyjemność realizować to wydarzenie pod kątem fotograficznym.

Jasne kolory, gra światła i ruch …

Fotograf tworzy atmosferę, klimat, a także w pewien sposób prowadzi i animuje zdjęcia. W Bind up Photo towarzyszymy uczestnikom spotkań i eventów, poprzez nasze zaangażowanie w wykreowanie jak najlepszej atmosfery, w końcu nie każdy lubi być fotografowany 🙂 Z poziomu tła wyłapujemy naturalne sytuacje, drobne niuanse i emocje.

Naturalna radość to nie tylko przyjemny temat fotograficzny, ale również wizytówka wielu udanych spotkań. Podczas eventu najważniejszą rolę odgrywa fotograf. Zdjęcia oddające pozytywną atmosferę nie mogą być mroczne i przyciemnione. Atmosfera widoczna na nich musi korespondować z emocjami uczestników, aby w całości stworzyć spójną kompozycję.

Podczas fotografowania wydarzeń należy odpowiednio dobierać środki i kompozycję oraz animować ludzi, w taki sposób, aby efekt widoczny na fotografii przekazywał dobrą energię oraz emocje jakie towarzyszą podczas imprezy. Warto również zarejestrować ruch, gesty czy mimikę osób podczas  spotkania. To wszystko ma znaczenie w finalnej wersji zdjęć przekazanej klientowi. Równocześnie należy zwracać uwagę na te obiekty i elementy otoczenia, które są ikonami czy kluczami wizualnymi dla danego eventu.

Przyjrzyj się naszej pracy …

https://www.bindupphoto.pl/obsluga-fotograficzna-eventow/

Klient: Sephora Polska

Twórca materiału: Bind up Photo

Data realizacji: Maj 2022