Jednym z filarów marketingu są ludzie tworzący firmę. Ich niezwykłe pasje czy ciekawe osobowości można skutecznie wykorzystać do wzmocnienia wizerunku i wniesienia nowej jakości w komunikacji marketingowej. Trzeba tylko dobrze je zaprezentować, czyli połączyć przemyślane copy, które budzi emocje i tworzy wciągającą historię, ze zdjęciami. Takimi, które budzą zaufanie, a zarazem intrygują. Przez to sprawiają, że od razu masz ochotę uścisnąć dłoń osobie na fotografii. Tę zasadę doskonale rozumie sieć hoteli NYX, która w 2021 roku zawitała do Warszawy – wraz z kultową koncepcją „City Lovers”. Nam powierzono wykonanie zdjęć wizerunkowych 4 pracowników, którzy mają stać się przewodnikami gości NYX po stolicy. Naszym zadaniem było przygotowanie po dwie fotografie każdej osoby – z myślą o wykorzystaniu w materiałach wewnętrznych oraz na stronie
hotelu.

„City Lovers” – unikalny koncept hoteli NYX, który buduje USP marki

City Loversi to „lokalsi” – pracownicy hotelu NYX, którzy znają miasto jak własną kieszeń. Kreatywni ludzie pełni pasji, dzięki którym goście mogą spojrzeć na odwiedzane miasto z nowej perspektywy. Ten projekt wizerunkowy sieci NYX wyróżnia ją na tle innych i stanowi jeden z filarów unikalnej propozycji sprzedażowej tej marki. Po prostu pokazuje, że stoją za nią „żywi” (i ciekawi!) ludzie, a przez to przyciąga klientów niczym magnes. Nie inaczej jest w Warszawie. Tu na Gości czekają:

– Magda, której nie umknie żadna premiera kinowa ani teatralna,

– Kamil, który wie wszystko o dobrej muzyce w stolicy,

– Paweł, który podpowie, gdzie można zjeść coś wyśmienitego,

– Wiola, która wskaże najciekawsze warszawskie butiki.

Nasze zdjęcia to podstawa oprawy tego projektu wizerunkowego

Każda osoba włożyła w sesję swoje pomysły oraz pozytywne nastawienie, dzięki czemu praca nad zdjęciami City Loversów była dla nas świetnym doświadczeniem. Fotografie powstały w przestrzeni hotelowej – nietuzinkowy design wnętrz stworzył odpowiednie tło, a przy okazji wzmocnił przekaz wizerunkowy. Wykonane przez nas profesjonalne zdjęcia posłużyły naszemu Klientowi do stworzenia grafik i layoutów, które oddają ducha kreatywnej koncepcji „City Lovers” i osobowości wyjątkowych pracowników warszawskiego NYX-a. Aktualnie na ich stronie możecie poznać pierwszych bohaterów serii, ale już niedługo zagości ich tam z pewnością więcej.

Portfolio naszego fotografa on Behanc