Produkcje Filmowe „Showreel” inny rodzaj komunikacji.

Komunikacja ludzi ze światem i z sobą nawzajem nieustannie się zmienia. Dobrze przygotowane filmy wideo są rodzajem personalnej wiadomości do odbiorcy. Mają wywoływać określone uczucia, opowiadać konkretne historie, a przy tym tworzą więzi nie tylko z marką, ale z konkretnymi osobami, które tę markę reprezentują.

W realizacjach wideo granica komunikacji przesuwa się i ewoluuje. Wszystko, co się rusza ma jakąś historię, a tym samym wciąga odbiorcę i jest bardziej osobiste. Dotyczy to przede wszystkim krótkich form wideo, które coraz częściej można spotkać również na profilach zawodowych. Czy w takim razie

warto inwestować w filmy wideo? To bardzo indywidualna kwestia, która chcąc nie chcąc staje się istotnym i wartościowym medium komunikacyjnym.

Czy filmy wideo opanują świat?

Niewykluczone. Na pewno wciąż cieszą się rosnącą popularnością. A dzieje się tak przynajmniej z kilku powodów. Krótkie, intrygujące filmy wideo to okazja do:

● zaprezentowania siebie i swojego biznesu,

● zainteresowania swoją marką i zdobycia nowych Klientów,

● zaintrygowania nowych użytkowników — a jeśli będzie ono odpowiednio wysokie, film może stać się viralem.

Czy to znak, że dłuższe filmy wideo pójdą w odstawkę?

Niekoniecznie! Odbiorca zaintrygowany krótką treścią prawdopodobnie będzie chciał więcej. Nie bez powodu krótkie filmy wideo są częstą reklamą szkoleń, czy warsztatów online i innego rodzaju treści marketingowych.

Zobaczcie nasze realizacje video w krótkim showreelu, czas trwania 1:15 min/sek

Klient: Bind up Photo

Twórca materiału: Team Bind up Photo, Rafał Maciąga / Montaż,

Data realizacji: Maj 2022