Eventy, konferencje, imprezy firmowe – koniec z oczekiwaniem na efekt pracy fotografa

Wiemy doskonale, jak ważny jest czas, jeśli chodzi o firmowe eventy, konferencje czy spotkania prasowe. Dobra atmosfera i uwaga utrzymuje się również po spotkaniach, dlatego nie pozwalamy naszym Klientom czekać na efekty pracy fotografa.

Krótki czas oczekiwania to lepsza komunikacja

Uczestnicy wydarzeń uwielbiają wymieniać się doświadczeniami na długo po ich zakończeniu. Miło jest powspominać, dokończyć niedokończone tematy i rozpocząć nowe biznesowe kontakty. Komentarze pod zdjęciami udostępnionymi w mediach społecznościowych to także okazja do nowych relacji oraz do pogłębienia ich o dodatkowe spostrzeżenia ze spotkania.

Najważniejsze, że event pracuje cały czas w social mediach, oddziałuje na klienta i jego postrzeganie. Jest źródłem komunikacji, spotkań i nawiązywania relacji biznesowych, dlatego eventy oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia są naturalnym i tak bardzo potrzebnym elementem strategii każdej firmy, która poprzez zdjęcia prowadzi relacyjny dialog biznesowy.

tak było na „Evoltec Technology Days 2022”

Zobacz, jakie emocje towarzyszyły uczestnikom spotkania pierwszych Evoltec Technology Days. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami brać udział w tym inspirującym wydarzeniu.

Dzięki bieżącej foto realizacji już w trakcie trwania eventu uczestnicy mogli odświeżyć swoje wrażenia i przypomnieć sobie atmosferę tego wydarzenia, które trwało cały tydzień.

Zobaczcie również video z wypowiedziami uczestników wydarzenia „Evoltec Technology Days 2022”

Klient: Evoltec

Twórca materiału: Bind up Photo

Data realizacji: kwiecień 2022